Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/609
Назва: Крауд-концепція як ефективний інструмент управління
Автори: Дячков, Д.В.
Коршикова, Н.В.
Тематичні ключові слова: управління
краудсорсинг
краудфайнинг
контент
інтернет технології
Дата публікації: 2015
Видавництво: Вінниця
Анотація: В статті розглянуто сутність поняття краудсорсингу та його значення в процесі управління організацією. Визначено, що краудсорсинг в сфері управління доцільно розподілити за наступними категоріями: за типами діяльності (змагання, співробітництво); за сферою життя (бізнес, соціальний, державний); за типом вирішуваних завдань (управління створенням контенту, управління за рахунок «голосування», управління пошуком рішення, управління пошуком людей, управління інформацією, управління збором думок (знань), тестування, збір коштів – краудфайндинг). Охарактеризовані переваги та недоліки застосування крауд-концепції в процесі управління організацією. Запропонована узагальнена класифікація крауд технологій в сфері управління, що включає: пошук та підбір персоналу, залучення фінансування для реалізації великих проектів, розробка і вдосконалення продуктів, рішення рутинних завдань, створення для інвесторів джерел пасивного доходу,пошук і вирішення організаційних проблем суб’єкта господарювання, розробка дизайну логотипів, реклами та інтелектуальний краудсорсинг.
Бібліографічний опис: Дячков Д.В. Крауд-концепція як ефективний інструмент управління / Д.В. Дячков, Н.В. Коршикова // Економіка і організація управління: зб. наук. пр. ДонНУ. - Вінниця, 2015. – №1(17)-2(18). – С. 333-338.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/609
Розташовується у зібраннях:Кафедра туризму та адміністрування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Статья_Дячков_Коршикова.pdfКрауд-концепція як ефективний інструмент управління 333.03 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.