Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6081
Назва: Модель конфігурації структури відмовостійких систем на ПЛІС
Автори: Янко, А.С.
Філь, І.В.
Тематичні ключові слова: логічні елементи
логічні рівні конфігурації
закон розподілу
автоматизовані системи керування
Дата публікації: 22-кві-2019
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Анотація: Модель розглядає реакцію системи на особливі події – відмови. Таким чином, за способом уявлення в моделі динаміки системи модель відноситься до заснованих на подіях. При таких подіях система миттєво переходить з початкового працездатного стану або в новий непрацездатний, або залишається в початковому. При цьому динаміка відмов і перехідних процесів не розглядається, а розглядаються лише кінцеві стани. Тобто за способом зміни модельного часу модель відноситься до моделей, заснованих на особливих станах. Модель грунтується на тому, що логічна ємкість мікросхеми є однорідним полем елементів або блоком елементів, що настроюються користувачем. Зручним способом представлення мікросхеми є прямокутна площинна фігура, що містить ідентичні структурні елементи. Модель описується на логічному рівні конфігурацію, що складається з логічних елементів. Логічні елементи (логічні осередки) виділяють за ознакою еквівалентності наслідків відмов. Модель не розглядає контролер конфігурації мікросхеми, оскільки він функціонує тільки під час завантаження конфігурації і не впливає на етап нормальної роботи мікросхеми.
Бібліографічний опис: Янко А.С. Модель конфігурації структури відмовостійких систем на ПЛІС / А.С. Янко, І.В. Філь // Тези 71-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету, 22 квітня – 17 травня 2019 р. – Полтава : ПолтНТУ, 2019. – Т. 1. – С. 343-344.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6081
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерної інженерії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
71-а наукова конференція ПолтНТУ 2019-ст.344-345 Філь.pdfТеза доповіді235.89 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.