Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6077
Назва: Аналіз фонду оплати праці та ефективності використання трудових ресурсів на підприємстві
Автори: Коба, О.В.
Ярова, А.В.
Тематичні ключові слова: фонд оплати праці
трудові ресурси
аналіз
середня заробітна плата
Дата публікації: чер-2019
Видавництво: Міжнародний гуманітарний університет, Одеса
Анотація: Аналіз фонду оплати праці сприяє забезпеченню оперативного контролю над понесеною кількістю робочого часу і отриманою якістю праці. У статті представлено результати аналізу фонду оплати праці виробничого підрозділу "Полтавська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт" регіональної філії "Південна залізниця" акціонерного товариства "Українська залізниця". Проаналізовано динаміку і структуру фонду оплати праці підприємства. Встановлено зростання за всіма його складовими, що свідчить про ефективність діяльності керівництва з мотивування працівників до покращення результатів роботи. Динаміка середньої заробітної плати в цілому і за виробничими групами також позитивна. Негативним явищем є зростання питомої ваги оплати за невідпрацьований час. Результатом проведених досліджень стало визначення шляхів подальшого підвищення продуктивності праці та вдосконалення системи її мотивації на підприємстві.
Бібліографічний опис: Коба О.В. Аналіз фонду оплати праці та ефективності використання трудових ресурсів на підприємстві / О.В. Коба, А.В. Ярова // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Сер.: Економіка і менеджмент : зб. наук. пр. – Одеса : МГУ, 2019. – Вип. 36. – С. 176-182.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6077
Розташовується у зібраннях:Кафедра обліку і аудиту

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Коба О.В., Ярова А.В.стаття.docосновна стаття152.5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.