Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5966
Назва: Безпека людини. Університетський курс = Human Security
Автори: Дикань, С.А.
Іваницька, І.О.
Тематичні ключові слова: безпека життєдіяльності
небезпека
безпека людини
безпека виробничого середовища
надзвичайні сітуації
захист людини
Дата публікації: 2019
Видавництво: Полтава : АСМІ
Анотація: Підручник є оригінальним інноваційним виданням, у якому викладені основи наукових знань з безпеки людини у побуті, виробничому середовищі і в надзвичайних ситуаціях. Навчальний матеріал у підручнику поданий відповідно до принципів сучасної інформаційної педагогіки у вигляді нелінійного перформативного тексту – коротких стислих висловлюваннях, кожне з яких може бути осмислене і засвоєне читачем. Дієвість тексту підсилюється прикладами, які супроводжують кожну формулу, а також рамочними гіпервкладками «NON MULTA, SED MULTUM», які розширюють, деталізують матеріал, стимулюють студента до самостійного пошуку інформації. Підручник призначений для студентів усіх спеціальностей освітньокваліфікаційного рівня «Бакалавр» для самостійного вивчення навчальної дисципліни «Безпека людини» (європейський термін – Human Security). Водночас він може бути корисним викладачам, кураторам-тьюторам при проведенні виховних заходів з безпеки людини, а також усім, хто цікавиться питаннями безпеки життя і діяльності людини.
Бібліографічний опис: Дикань С.А. Безпека людини. Університетський курс = Human Security : підруч. для студ. вищ. нав. закл. усіх спец. ОКР «Бакалавр» / С.А. Дикань, І.О. Іваницька – Полтава : АСМІ, 2019. – 279 с. : іл., табл.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5966
Розташовується у зібраннях:Секція організації і технології будівництва та охорони праці кафедри Технології будівництва
Кафедра хімії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
book_2019_pravka.indd.pdfпідручник2.69 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.