Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5077
Назва: Шляхи підвищення енергоефективності будівель в країнах ЄС та в Україні
Автори: Карюк, А.М.
Кошлатий, О.Б.
Львовська, Т.В.
Пашинський В.А.
Тематичні ключові слова: енергозбереження
енергоефективність
Дата публікації: 2018
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Анотація: Аналіз політики енергозбереження та енергоефективності в країнах ЄС вказує на зниження енергомісткості ВВП за рахунок упровадження енергоефективних технологій та зростання інвестицій у розвиток сфери відновлюваних джерел енергії. Особлива увага приділяється підвищенню енергоефективності у будівництві, оскільки значна частина енергоресурсів витрачається на життєзабезпечення житлового сектору. Огляд стану енергоефективності цих галузей в Україні у порівнянні з європейським досвідом вказує на поступове підвищення вимог національних стандартів до рівня країн ЄС, що сприятиме забезпеченню енергетичної незалежності держави.
Бібліографічний опис: Карюк А.М. Шляхи підвищення енергоефективності будівель в країнах ЄС та в Україні / А.М. Карюк , О.Б. Кошлатий, Т.В. Львовська, В.А. Пашинський // Technology, Engineering and Science – 2018 : зб. наук. праць за матер. І Міжнар. наук.-практ. конф, Лондон, 24 – 25 верес. 2018 р. – Полтава : ПолтНТУ, 2018. – С. 19-21.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5077
Розташовується у зібраннях:Кафедра автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези Лондон_1.pdf805.6 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.