Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4626
Назва: Особливості управління інвестиційними проектами та програмами підприємства в процесі його реструктуризації
Автори: Христенко, О.В.
Ржепішевська, В.В.
Тематичні ключові слова: інвестиційний проект
управління
реструктуризація підприємства
Дата публікації: 2016
Видавництво: Полтава : Пусан А.Ф.
Анотація: Інвестиції у розвиток суб’єктів господарювання відіграють на сучасному етапі вирішальну роль, оскільки закладають підґрунтя для довгострокового економічного зростання, сприяють реалізації обраної стратегії. Значення інвестицій для вітчизняних підприємств значно підвищується в результаті впливу багатьох факторів: високого рівня фізичного і морального зносу основних засобів у всіх видах економічної діяльності, інтенсифікації науково-технічного обміну у світовому господарстві, підвищення ролі інвестиційної складової у забезпеченні міжнародної конкурентоспроможності на всіх рівнях господарювання, наслідків економічної і політичної нестабільності.
Бібліографічний опис: Христенко О.В. Особливості управління інвестиційними проектами та програмами підприємства в процесі його реструктуризації / В.В. Ржепішевська, О.В. Христенко / Управління та адміністрування в національній економіці: інформаційно-аналітичний аспект : кол. моногр. / за заг. ред. Комеліної О.В. – Полтава : Пусан А.Ф., 2016. – С. 153-177.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4626
Розташовується у зібраннях:Кафедра менеджменту і логістики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Христенко%2c Ржепішевська_монографія.pdfСтаття990.61 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.