Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/389
Назва: Малогабаритні розчинозмішувальні установки
Автори: Попов, С.В.
Васильєв, А.В.
Тематичні ключові слова: розчинозмішувальна установка
шнековий робочий орган
гідравлічний привод
механічний привод
Дата публікації: 2014
Видавництво: Харкыв: НТУ „ХПІ”
Анотація: Наведені конструктивні особливості нових розчинозмішувальних установок для приготування будівельних розчинних сумішей безпосередньо на будівельних майданчиках із сухих компонентів (цемент, пісок) та води. Це суттєво здешевлює як вартість суміші, так і виконаних робіт. Відсутнє також явище розшаровування будівельної розчинної суміші, тому що після приготування вона відразу видається на робоче місце, а не транспортується кузовом самоскида. Розчинозмішувальні установки для більшої універсальності застосування додатково обладнані розчинонасосами (гідравлічний або механічний тип приводу). Це дає змогу транспортувати суміші трубопроводами безпосередньо до робочих місць, наносити їх на оброблювані поверхні методом безкомпресорного прямоточного соплування із застосуванням спеціальних форсунок. Дані конструкції вперше створені в університеті та на Україні в цілому. Конструктивною особливістю установок є відсутність в кінематичних схемах робочих органів (змішувач) передач із гнучким зв’язком, застосування надійних типів приводів.
Бібліографічний опис: Попов С.В. Малогабаритні розчинозмішувальні установки / С.В. Попов, А.В. Васильєв // Вісник Національного технічного університету „ХПІ” (Збірник наукових праць. Серія: Нові рішення в сучасних технологіях) / Нац. техн. ун-т „ХПІ”. – Х: НТУ „ХПІ”, 2014. –№7(1050). – С.25–29.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/389
Розташовується у зібраннях:Секція прикладної механіки (технології машинобудування) кафедри Будівельних машин...)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Статья.pdf2.52 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.