Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3560
Назва: Макетування в професійній діяльності архітектора
Автори: Маслова, С.А.
Карапетян, А.С.
Тематичні ключові слова: макетування
проектно-художня діяльність
Дата публікації: тра-2018
Видавництво: ПолтНТУ
Анотація: Вперше макети почали застосовуватися в архітектурній практиці. Для обґрунтування місця та ролі макетування в архітектурній діяльності необхідно розглянути саме поняття «макетування», а також зміст цього поняття в рамках проектно-художньої діяльності в цілому. Вміле поєднання проектно-технологічних можливостей, пов’язаних із комп’ютерними технологіями, і традиційних методів докомп’ютерної ери моделювання, зокрема макетування, дає людині-творцю можливість сміливо поєднувати різні будівельні матеріали, створювати оригінальні форми і не боятися відступати від класики.
Бібліографічний опис: Маслова С.А. Макетування в професійній діяльності архітектора / С.А. Маслова, А.С. Карапетян // Тези 70-ої ювілейної наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету (Полтава, 23 квітня – 18 травня 2018 р.). – Полтава : ПолтНТУ, 2018. – Т. 3. – С. 75-76.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3560
Розташовується у зібраннях:Секція основ архітектури кафедри АБтаМ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Макетування в професійній діяльності архітектора.pdfтези доповіді225.93 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.