Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/354
Назва: Імітаційне моделювання інвестиційного проекту малого підприємства деревообробної промисловості
Автори: Скрильник, І.І.
Тематичні ключові слова: імітаційна модель
бізнес-проект
інвестиційний проект
інвестиції
Дата публікації: 25-жов-2015
Видавництво: Харків: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції "Функціонування економічних систем в умовах постіндустріального розвитку"
Анотація: Об’єктом дослідження у роботі було деревообробне підприємство ПП «Румо Інтернешнл». У звязку із складною економічною ситуацією в Україні за останній час було підвищено ціни на енергоносії. Такі обмеження і підвищення цін призвели до того, що підприємство перебувало на межі закриття, так як додаткових незалежних джерел енергії не мало. На цьому етапі виникло питання переобладнання виробництва по використанню відходів лісопильного цеху.
Бібліографічний опис: Скрильник І.І. Імітаційне моделювання інвестиційного проекту малого підприємства деревообробної промисловості / І.І. Скрильник // Функціонування економічних систем в умовах постіндустріального розвитку : матеріали Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф., 22-25 жовт. 2015 р. – Харків, 2015. – С. 205 – 208.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/354
Розташовується у зібраннях:Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
tezu_Skrylnik(ХІПА).PDFtezu_Skrylnik(ХІПА).PDF тези Всеукраїнської науково-практичної конференції299.58 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.