Альтернативний вигляд

Кафедра германської філології та перекладу : [299] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 299
 далі >
Попередній переглядДата виданняНазваАвтор(и)
2019Идиллическая картина мира в повести Н. В. Гоголя «Старосветские помещики» = Ідилічна картина світу в повісті М. В. Гоголя «Старосвітські поміщики»Павельєва, А.К.
2019Семантика постпозитива і префікса з первинним просторовим значенням "всередину" в структурі англійських фразових та українських префіксальних дієслівВоробйова, О.С.
2019Фразові дієслова в англійській мові: деривація і перекладВоробйова, О.С.
2019Особливості перекладу кінофільму “Bridget Jones's Diary” з англійської мови на українськуПавельєва, А.К.; Асауленко, В.В.
2019Наратив як літературознавча категорія: ґенеза, ознаки, типологіяКушнірова, Т.В.
2019«Ночь перед рождеством» Н.В. Гоголя: к проблеме художественного времени и художественного пространства = «Ніч перед різдвом» М. В. Гоголя: до проблеми художнього часу та художнього просторуПавельєва, А.К.
2017Дослідження обробки валів з матеріалу 12Х18Н9 стрічковим шліфуваннямПавельєва, А.К.; Васильєв, А.В.
2011Red-colour idioms and their usage in the Modern English language = Ідіоми на позначення червоного кольору та їх використання у сучасній англійській мовіПавельєва, А.К.; Ісаєва, А.Р.
2011Хронотоп дома в «Повести о том, как поссорился Иван Иванович с Иваном Никифоровичем» Гоголя = Хронотоп дому в «Повісті про те, як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем» ГоголяПавельєва, А.К.
січ-2019Семантика англійських фразових і українських префіксальних дієслів: зіставний аспектВоробйова, О.С.
2019Організація самостійної позааудиторної роботи майбутніх учителів іноземної мови у закладах вищої освіти УкраїниПалеха, О.М.; Астахова, С.А.; Мюллер, Н.
2019Особливості перекладу найменувань брендівКальнік, О.П.; Кравченко, А.В.
6-тра-2019Полісемія англійських фразових дієслівВоробйова, О.С.; Карасенко, О.
тра-2019Термінологічні проблеми перекладу наукових текстів у сфері IT технологійВоробйова, О.С.; Кальнік, О.П.; Симоненко, А.В.; Олешко, М.В.
2019Інноваційні методи та сучасні інформаційні технології у навчанні англійської мови у вищій школі в контексті гуманістичної спрямованості навчального процесуКупар, М.С.
2018The Blockchain Technology as a New Approach of Promoting Organic Products to the Market = Технологія блокчейн - новий підхід у просуванні органічної продукції на ринокКальнік, О.П.; Чичкало-Кондрацька, І.Б.; Титаренко, Л.М.; Новицька, І.В.
2019Оцінювання рівня готовності майбутніх фахівців до міжкультурної комунікаціїКальнік, О.П.
2019Використання електронних ресурсів у навчанні письмового науково-технічного перекладуCтрілець, В.В.
тра-2019Особливості англо-українського перекладу багатокомпонентних термінів: лексичні трансформаціїБалацька, О.Л.; Куц, О.В.; Педашев, С.А.
тра-2019Типові засоби вираження негативної оцінки у критиці (на матеріалі англомовних наукових статей з політології)Балацька, О.Л.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 299
 далі >