Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2840
Назва: Бар’єри на шляху розвитку логістики в умовах глобалізації
Автори: Мокляк, М.В.
Зазубік, Ю.І.
Тематичні ключові слова: логістика
регіоналізація
глобалізація
Дата публікації: лис-2017
Видавництво: Полтавський національний технічний університет
Анотація: В умовах глобалізації компанії виходять на світовий ринок, прагнучи до ринкового росту, бажанням скористатися дешевою і високоякісною робочою силою, сировинними ресурсами, виробничими потужностями. З розширенням міжнародної торгівлі відповідно збільшуються і потреби логістики. На розвиток глобальної логістики неабиякий вплив мають існуючі торговельні, фінансові, митні бар'єри, зумовлені різними причинами, зокрема й політичними, різницею в економічному та соціальному рівнях розвитку країн та ін. Такі бар'єри існують, наприклад, між країнами ЄС і Східної Європи, ЄС і Росією, США і ЄС, США і Мексикою, країнами ЄС і Центральної Азії, США та Японією та ін.
Бібліографічний опис: Мокляк М.В. Бар’єри на шляху розвитку логістики в умовах глобалізації / М.В. Мокляк, Ю.І. Зазубік // Пріоритети розвитку міжнародної економічної діяльності країни в умовах глобалізації : матеріали Всеукр. наук.-практ. Інтернет-конф. здобувачів вищої освіти та молодих учених, 23 листоп. 2017 р. – Полтава : ПолтНТУ, 2017. – C. 222-224.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2840
Розташовується у зібраннях:Кафедра міжнародних економічних відносин та туризму

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Мокляк__Зазубік_Ю.(1).PDFтези349.68 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.