Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2103
Назва: Організація та дезорганізація діяльності підприємства: взаємозумовленість та взаємозв’язок
Автори: Козаченко, Г.В.
Тематичні ключові слова: підприємство
організація
функція управління
дезорганізація
процес
результат
відхилення
порушення
Дата публікації: 2016
Видавництво: Одеський політехнічний університет
Анотація: Вивчення дезорганізації діяльності підприємства позбавлено сенсу у відриві від формулювання принципових основ організації діяльності підприємства. Розкрито зміст понять "організація діяльності підприємства" та "дезорганізація діяльності підприємства", показано їхню взаємозумовленість та взаємозв’язок. Організацію діяльності підприємства розглянуто з позицій процесного підходу, надано характеристику результату процесу організації. Показано, що дезорганізація діяльності підприємства становить собою відхилення у підпроцесах процесу організації, що виявляється у погіршенні їхніх параметрів внаслідок виникнення патологічних явищ у підпроцесах організації та стані елементів системи "підприємство", через що зменшується якість взаємодії підпроцесів та елементів та порушується їхній взаємозв’язок.
Бібліографічний опис: Козаченко Г.В. Організація та дезорганізація діяльності підприємства: взаємозумовленість та взаємозв’язок / Г.В.Козаченко // Економічний журнал Одеського політехнічно-го університету. — 2017. — №1. — С. 58 -63.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2103
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Козаченко_стаття організація та дезорганізація.pdf622.81 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.