Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1376
Назва: Фінанси (державні, корпоративні, міжнародні)
Автори: Онищенко, В.О.
Бережна, А.Ю.
Птащенко, Л.О.
Чичкало-Кондрацька, І.Б.
Тематичні ключові слова: фінанси
фінансовий ринок
фінансовий ринок
фінансовий контроль
Дата публікації: 2015
Видавництво: Вид-во "Центр учбової літератури"
Анотація: У підручнику розглянуто основи функціонування державних, корпоративних та міжнародних фінансів, управління державними фінансами, фінансові аспекти діяльності вітчизняних та міжнародних корпорацій, а також бюджетні систему й процес, проблеми державного кредиту й державного боргу. Визначено напрями управління й контролю у сфері державних фінансів. Висвітлюються питання управління діяльністю корпорацій за допомогою фі- нансових інструментів, основи управління резервами корпорацій і капіталом. Розгля- даються світовий фінансовий ринок, напрями міжнародних фінансових відносин, організація міжнародних розрахунків і валютних операцій та місце України у світовому фінансовому просторі. Для студентів і викладачів економічних спеціальностей. Буде корисним для спеціалістів фінансово-економічних служб і фахівців у сфері фінансів.
Бібліографічний опис: Фінанси (державні, корпоративні, міжнародні) : підручник / В.О. Онищенко, А.Ю. Бережна, Л.О.Птащенко, І.Б. Чичкало-Кондрацька. – К. : ЦУЛ, 2015. – 600 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1376
Розташовується у зібраннях:Кафедра міжнародних економічних відносин та туризму
Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Фінанси за ред Онищенка.pdfПідручник1.01 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.