Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1268
Назва: Проблеми формування ефективної фінансово збалансованої пенсійної системи в Україні
Автори: Птащенко, Л.О.
Щербак, Р.М.
Тематичні ключові слова: пенсійне забезпечення
пенсійна система
страхування
пенсійні фонди
Дата публікації: 2008
Видавництво: НДЕІ Мінекономіки
Бібліографічний опис: Дослідження доводить, що запровадження системи накопичувального пенсійного забезпечення стане потужним джерелом інвестиційних ресурсів в економіку України та вагомим додатковим джерелом доходів пенсіонерів. У економічно розвинених країнах саме пенсійні фонди здійснюють значну частину інвестицій.
Анотація: Ідея статті полягає у розгляді проблем пенсійного забезпечення. Досліджуючи систему недержавного пенсійного страхування як потужне джерело інвестиційних ресурсів в економіку України та важливий фактор реалізації соціальної політики, автори пропонують напрями розвитку накопичувальної пенсійної системи, адаптовану до економічних відносин, що склалися в Україні.
Бібліографічний опис: Птащенко Л.О. Проблеми формування ефективної фінансово збалансованої пенсійної системи в Україні / Л.О. Птащенко, Р.М. Щербак // Формування ринкових відносин в Україні. – 2008. – № 8 – С. 65-71.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1268
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко Щербак.pdf579.49 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.