Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1256
Назва: Напрями державної політики щодо безпеки фондового ринку в Україні
Автори: Птащенко, Л.О.
Тематичні ключові слова: фондовий ринок
економічна безпека
безпека фондового ринку
державне регулювання
фінансові посередники
інвестиції
Дата публікації: 2011
Видавництво: ПолтНТУ
Бібліографічний опис: Варто зазначити, що ступінь розвитку фондового ринку характеризується, в значній мірі, кількістю посередників, різноманітністю послуг, які вони надають, та встановленими між ними взаємовідносинами. На розвиненому ринку здійснюють свою діяльність величезна кількість фінансових посередників. Вони надають послуги, пов’язані з емісією цінних паперів, їх обігом на вторинному ринку, сприяють інвестуванню коштів у різні галузі економіки. При емісії державних боргових зобов’язань та на ринку державного кредиту вони сприяють залученню коштів для забезпечення потреб державного бюджету. Тому безпека фондового ринку безпосередньо пов’язана з розвитком взаємовідносин, що склалися на ньому між різними агентами.
Анотація: Визначено сутність безпеки фондового ринку в системі економічної безпеки національного господарства. Розглянуто основних економічних агентів фондового ринку, діяльність яких впливає на його безпеку. Проаналізовано державні інструменти регулювання цієї діяльності та визначено напрями державної політики щодо безпеки фондового ринку в Україні.
Бібліографічний опис: Птащенко, Л.О. Напрями державної політики щодо безпеки фондового ринку в Україні / Л.О. Птащенко // Економіка і регіон : наук. вісн. ПолтНТУ. – 2011. – № 1. – С. 37–41.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1256
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко ЕіР 2011.pdf510.88 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.