Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1254
Назва: Державна регуляторна політика щодо інноваційної діяльності регіонів України
Автори: Птащенко, Л.О.
Кущик, О.М.
Тематичні ключові слова: інноваційна інфраструктура
інноваційний розвиток
державна та регіональна інноваційна політика
Дата публікації: 2009
Видавництво: ПолтНТУ
Бібліографічний опис: Проведене дослідження підтверджує існування проблеми у створенні на державному рівні законодавчо-нормативного та економічного механізмів розробки й впровадження новітніх технологій та інновацій в практичну діяльність, а також розвитку національної інноваційної інфраструктури. Проте, розвиток інноваційної діяльності є одним з найважливіших системних факторів підвищення рівня конкурентоспроможності економіки та національної безпеки держави.
Анотація: Розглянуто проблеми у створенні на державному рівні законодавчо-нормативного та економічного механізмів розробки й впровадження новітніх технологій та інновацій в практичну діяльність, а також розвитку національної інноваційної інфраструктури, проаналізовано основні принципи державної інноваційної політики, визначено низку заходів, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності та розвиток економічного потенціалу регіонів на основі активізації формування інноваційної інфраструктури.
Бібліографічний опис: Птащенко, Л.О. Державна регуляторна політика щодо інноваційної діяльності регіонів України / Л.О. Птащенко, О.М. Кущик // Економіка і регіон : наук. вісн. ПолтНТУ. – 2009. – № 1. – С. 27-30.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1254
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко Кущик.pdf406.37 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.