Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1253
Назва: Напрями вдосконалення механізму управління економічними інтересами
Автори: Птащенко, Л.О.
Тематичні ключові слова: Механізм збалансованості економічних інтересів на основі державного регулювання, стратегічна карта, система корпоративних показників
Дата публікації: 2008
Видавництво: НАН України, інститут економіко-правових досліджень
Бібліографічний опис: Отже, визначимо сутність і поняття державного регулювання економічними інтересами як систему правових, економічних, організаційних, регуляторно-контролюючих та оптимізаційних заходів держави, спрямованих на збалансованість економічних інтересів суб’єктів підприємництва і споживачів підприємницького продукту, а також управління державним сектором і соціальною політикою для забезпечення ефективності та конкурентноздатності національної економіки.
Анотація: Стаття присвячена розгляду окремих елементів регуляторного інструментарію та методів стратегічного управління збалансованістю економічних інтересів у корпоративному секторі.
Бібліографічний опис: Птащенко, Л.О. Напрями вдосконалення механізму управління економічними інтересами / Л.О. Птащенко // Проблеми економіки й управління у промислових регіонах : зб. наук. праць в 2 т. / Ін-т екон.-прав. досл. НАН України. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2008. – Т. 1. – С.144-149.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1253
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко Зап.pdf427.9 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.