Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1237
Назва: Ціноутворення в сфері централізованого теплопостачання регіонів України на матеріалах ОКВП «Полтаватеплоенерго»
Автори: Птащенко, Л.О.
Скриль, В.В.
Тематичні ключові слова: тариф на теплову енергію
ціна/тари
ціноутворення
склад тарифу
собівартість теплової енергії
Дата публікації: 2010
Видавництво: ЛуцькНТУ
Бібліографічний опис: При формуванні ціни на теплову енергію в тепловому господарстві в умовах ринкових відносин має базуватися на таких засадах: ціна на теплову енергію повинна забезпечувати надійність теплопостачання та утримання резерву теплових потужностей; ціна на теплову енергію в умовах нестабільності притаманній змішаній економіці; ціна повинна враховувати інтереси як виробників, так і споживачів теплової енергії; ціна повинна відшкодовувати нормативні витрати (собівартість) та забезпечувати рентабельність, достатню для ефективного функціонування і розвитку теплоенергетичних підприємств; ціна повинна стимулювати впровадження енергозберігаючих технологій, нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії; ціна на теплову енергію повинна стимулювати інвесторів для вкладання коштів у розвиток теплоенергетики.
Анотація: Розглянуто існуючу систему ціноутворення в сфері теплового господарства України та її регіонів. Визначені основні фактори впливу на ціну та запропоновані шляхи вдосконалення існуючої системи ціноутворення за рахунок економічних та нормативно-правових важелів.
Бібліографічний опис: Птащенко Л.О. Ціноутворення в сфері централізованого теплопостачання регіонів України на матеріалах ОКВП «Полтаватеплоенерго» / Л.О. Птащенко, В.В. Скриль // Економічні науки. Сер.: Економіка та менеджмент : зб. наук. праць ЛуцькНТУ. – Луцьк. – 2010. – Вип. 7(26), ч. 4. – С. 242-253.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1237
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко Скриль.pdf396.93 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.