Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1203
Назва: Using of marketing communications in agricultural enterprise
Інші назви: Використання маркетингових комунікацій в аграрному секторі
Автори: Чичкало-Кондрацька, І.Б.
Новицька, І.В.
Тематичні ключові слова: marketing
marketing communications
marketingtarget audience
communication policy
the system of marketing communications
integrated marketing communication
маркетинг
маркетинговые коммуникации
целевые аудитории
коммуникационная политика
интегрированная маркетинговая коммуникация
Дата публікації: 2016
Видавництво: Економіка і регіон
Анотація: In the article the use of marketing communications in the agricultural sector, examples of different approaches of scientists on the definition of marketing communications in agricultural enterprises, examines key components of marketing communications systems and their features.
У статті розглядається використання маркетингових комунікацій в аграрному секторі, узагальнюються різні підходи науковців щодо визначення поняття маркетингових комунікацій в аграрних підприємствах, вивчаються основні складові елементи системи маркетингових комунікацій та їх особливості. Відповідно до специфіки сучасного аграрного підприємства, ми дослідили різні інструменти маркетингових комунікацій,а саме: рекламу у засобах масової інформації, стимулювання збуту, проведення масових заходів (виставок, конференцій, презентацій тощо), персональний продаж, прямий маркетинг, зв’язки з громадськістю. Кожен з них несе свої цілі та направлений на окремі цільові групи. Крім того, визначили, що при розробці комплексу просування продукції необхідно використовувати інтегрований підхід до маркетингових комунікацій, урахувати усі основні засоби просування. Основний акцент доцільно робити на персональному продажі та прямому маркетингу, не забуваючи також про ефективну рекламну компанію для збільшення обсягів збуту та правильне розроблення елементів зв’язку з громадськістю з метою формування споживчої лояльності до підприємства та його продукції. Проведено порівняльну характеристику масових та персоніфікованих маркетингових комунікацій, розкрито особливості таких інструментів маркетингових комунікацій, як ATL, BTL та TTL.
Бібліографічний опис: Чичкало-Кондрацька І.Б., Новицька І.В. Using of marketing communications in agricultural enterprise // Економіка і регіон. – 2016. – № 5.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1203
Розташовується у зібраннях:Економіка і регіон. 2016. №5 (60)
Кафедра міжнародних економічних відносин та туризму

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Чичкало-Кондрацька Новицька стаття.pdfОсновна стаття210.76 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.