Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/83
Назва: Теоретичні аспекти використання інновацій в освіті державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Автори: Трегубенко, Г.П.
Тематичні ключові слова: інновації в освіті державних службовців
інноваційна система навчання
складові інноваційної освіти
підвищення кваліфікації державних службовців
Дата публікації: січ-2015
Анотація: Розкрито теоретичні аспекти використання інновацій в освіті державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Показано призначення інноваційних компонентів (форм, методів, технологій тощо) навчального процесу в роботі державних службовців. Проведено порівняння інноваційних підходів в освіті управлінських кадрів із компонентами традиційної освіти. Визначено сутність та зміст інноваційної системи навчання державних службовців, акцентовано мету інновацій в освіті. Наведено комплекс дидактичних умов впровадження інноваційної системи навчання працівників органів влади. Встановлено основні складові інноваційної освіти державних службовців. В статті окреслено ряд теоретичних положень щодо практики використання інноваційних аспектів у таких видах навчання, як підготовка та підвищення кваліфікації державних службовців. Наголошено на необхідності втілення інноватики та застосуванні системного підходу до навчання державних службовців. Показано взаємозв’язок між запровадженням інновацій в освіті державних службовців та пріоритетними напрямами державної кадрової політики.
Бібліографічний опис: Трегубенко Г.П. Теоретичні аспекти використання інновацій в освіті державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування // Аспекти публічного управління. - 2015. - № 1-2 (15-16). - С.81-87.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/83
Розташовується у зібраннях:Секція державного управління і права кафедри фінансів і банківської справи

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
15-16-TREHUBENKO.pdfТеоретичні аспекти використання інновацій в освіті державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування . Г.П. ТРЕГУБЕНКО 398,53 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.