Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5465
Назва: Student’s Slang and Teacher’s Strategies = Студентський сленг та стратегії викладача
Автори: Павельєва, А.К.
Тематичні ключові слова: slang
argot language
sub-dialect
informal language
Standard English
сленг
неформальна мова
жаргон
говірка
літературна нормативна англійська мова
Дата публікації: 2006
Видавництво: Донецьк : ДОУ
Анотація: У статті досліджується проблема використання сленгу студентами та учнями, яка є надзвичайно актуальною на сьогоднішній день, оскільки майже усі прошарки суспільства так чи інакше користуються сленгом як у повсякденному житті, так і на роботі. Зокрема, дається визначення сленгу та аналізуються його основні характерні риси та відмінності від жаргону, говірки та літературної англійської мови, окреслюються сфери використання сленгу у сучасному світі, визначається, коли і з якою метою студенти говорять сленгом. Крім того, визначаються 13 лінгвістичних способів утворення сленгу та пропонуються стратегії, до яких може вдатися викладач як для ознайомлення із сучасним молодіжним сленгом, так і для боротьби з ним у класі під час занять. Зазначається, що сленг є важливим елементом сучасної комунікації і викладач повинен розуміти його та влучно використовувати у спілкуванні.
Бібліографічний опис: Pavelyeva. A.K. Student’s Slang and Teacher’s Strategies / A.K. Pavelyeva // Студентські філологічні студії початку XXI століття : зб. доп. ІІ Всеукр. наук.-практ. конф., 17-18 квіт. 2006 р. – Донецьк : ДОУ, 2006. – Т. 2 : Мовознавство. Ч. 1. – С. 29–34.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5465
Розташовується у зібраннях:Кафедра іноземної філології та перекладу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
62 Павельєва.pdf2,48 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.