Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5364
Назва: Удосконалення математичних методів в економічних дослідженнях
Автори: Чичулін, В.П.
Чичуліна, К.В.
Дата публікації: тра-2017
Видавництво: Лісабон,Університет НОВА
Бібліографічний опис: Чичулін В.П. Удосконалення математичних методів в економічних дослідженнях / К.В. Чичуліна, В.П. Чичулін // Сучасні тенденції формування соціальної відповідальності бізнесу : тези доп. Міжнар. наук. конф.,19 трав. 2017 р. (м. Лісабон, Португалія). – Лісабон : Baltija Publishing, 2017. – С. 274-276.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5364
Розташовується у зібраннях:Кафедра конструкцій із металу, дерева і пластмас
Кафедра економіки підприємства та управління персоналом

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Чичуліна_тези_Португалія.doc54 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.