Альтернативний вигляд

Кафедра іноземної філології та перекладу : [259] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 259
 далі >
Дата виданняНазваАвтор(и)
2019Особливості авторського стилю Агати КрістіКушнірова, Т.В.; Пругло, А.О.; Сенчук, О.О.
2019Особливості перекладу часопросторових конструкцій у романі «Гордість і упередження» Джейн ОстінКушнірова, Т.В.; Іваненко, А.О.; Костик, О.О.
тра-2019Інтермедіальні тенденції у художній прозі Донни Тартт (на матеріалі роману «Щиголь»)Кушнірова, Т.В.
2019Граматичні трансформації при перекладі технічних текстів комп'ютерної тематикиВоробйова, О.С.; Леверя, Т.І.
2019Кінопереклад (дубляж та субтитрування) як особливий тип аудіовізуального перекладуХомченко, К.К.; Павельєва, А.К.
2019Художній переклад як особливий вид мистецтваАсауленко, В.В.; Павельєва, А.К.
2019Художній час та художній простір у літературному творіПавельєва, А.К.
кві-2019Пространство и время как категории художественного текста повести Н. В. Гоголя «Пропавшая грамота» = Простір і час як категорії художнього тексту повісті М.В Гоголя "Пропала грамота"Павельєва, А.К.
2018Особливості передачі англійських фразових дієслів українською мовоюВоробйова, О.С.; Федоренко, Ю.П.; Купар, М.С.; Мартиросян, Л.І.
2018Peculiarities of Rendering English Phrasal Verbs into Ukrainian = Особливості передачі англійських фразових дієслів українською мовоюВоробйова, О.С.; Федоренко, Ю.П.; Купар, М.С.; Мартиросян, Л.І.
кві-2019Художественное время и художественное пространство как сюжетообразующие компоненты в цикле Н. В. Гоголя «Вечера на хуторе близ Диканьки» = Художній час та художній простір як сюжетотворчі компоненти в циклі М.В.Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки»Павельєва, А.К.
2017Author’s neologisms in the fantasy universe of J.R.R. Tolkien = Авторські неологізми у фантазійному всесвіті Дж. Р. Р ТолкіенаПавельєва, А.К.; Лисанець, Ю.В.
2018Підходи до формування компетентності в письмовому науково-технічному перекладіСтрілець, В.В.
2019Лексико-граматичні трансформації при перекладі комп’ютерної термінології з англійської мови на українськуПавельєва, А.К.; Леверя, Т.І.
2019Переклад термінів-словосполучень в українській електроенергетичній термінології з англійської мови на українськуПавельєва, А.К.; Головня, Ю.А.
2005Реалізація цілей навчання англійської мови для професійного спілкування за допомогою проектної методикиСтрілець, В.В.
2005Зміст діяльності викладача у навчанні англійської мови для професійного спілкування з використанням телекомунікаційних проектівСтрілець, В.В.
2008Типология женских характеров в «украинских» повестях Н. В. Гоголя = Типологія жіночих характерів в «українських» повістях М. В. ГоголяПавельєва, А.К.
2019Реалізація контекстного підходу в процесі формування компетентності в письмовому науково-технічному перекладіСтрілець, В.В.
2007Демонологический дискурс в «Вечерах на хуторе близ Диканьки» Н. В. Гоголя: попытка статистического анализа = Демонологічний дискурс у «Вечорах на хуторі біля Диканьки» М. В. Гоголя: спроба статистичного аналізуПавельєва, А.К.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 259
 далі >