Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1257
Назва: Економічні засади зовнішнього і внутрішнього корпоративного регулювання
Автори: Птащенко, Л.О.
Тематичні ключові слова: механізм корпоративного управління
регулювання корпорацій
корпоративні інтереси
Дата публікації: 2007
Видавництво: НДЕІ Мінекономіки
Бібліографічний опис: Звертаючись до проблем державного регулювання і контролю, слід зазначити, що в існуючих моделях корпоративного управління регуляторні бази намагаються захистити права дрібних акціонерів, але в межах нормативних вимог існує багато можливостей зменшити або розширити можливості впливу дрібних акціонерів на управління. Важливу роль у регулюванні корпоративного сектора та формуванні механізму корпоративного управління відіграють антимонопольне і податкове регулювання, управління державними корпоративними правами, антикризова політика.
Анотація: Ідея статті полягає у визначенні місця регуляторних важелів у системі корпоративного управління. Доведено, що елементи корпоративного регулювання є ефективними важелями у збалансуванні економічних інтересів учасників корпоративних відносин.
Бібліографічний опис: Птащенко, Л.О. Економічні засади зовнішнього і внутрішнього корпоративного регулювання / Л.О. Птащенко // Формування ринкових відносин в Україні : зб. наук. праць. – К., 2007. – № 12. – С. 30-35.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1257
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів і банківської справи

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко ФРВ 2007.pdf431,69 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.