Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1238
Назва: Науково-методологічні засади корпоративного управління в економіці України
Автори: Птащенко, Л.О.
Тематичні ключові слова: корпоративне управління
державне регулювання
корпоративне регулювання
інноваційні моделі
збалансування економічних інтересів
соціальна політика
корпоративна культура
збалансована модель
корпоративна власність
Дата публікації: 2009
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Бібліографічний опис: Реалізація стратегічної карти держави передбачає, що всі стратегічні напрями державного управління при їх практичній реалізації повинні враховувати систему показників, орієнтуючись на такі основні аспекти: зовнішній, фінансово-економічний, споживчий, соціальний, навчання і зростання, внутрішніх процесів.
Анотація: Обґрунтувано науково-методологічні засади ефективного корпоративного управління, розроблено механізм збалансування економічних інтересів суб’єктів корпоративних відносин та методичні і практичних рекомендації з вирішення проблем корпоративного управління в економіці України. Розроблено систему стратегічного контролінгу збалансування економічних інтересів учасників корпоративних відносин, адаптовану для України та вперше розглянуто корпоративний контролінг. Удосконалено понятійний апарат і запропоновано систему напрямів удосконалення законодавчого, економічного, соціально-політичного, фінансового та організаційного елементів внутрішнього (корпоративного) і зовнішнього (державного та ринкового) регулювання. Розроблена економіко-математична модель оптимізації корпоративного управління та побудовано математичну модель збалансованих економічних інтересів у корпоративному управлінні. Доведено, що підвищенню рівня інноваційності і конкурентоспроможності корпорацій сприятимуть кластерні моделі та організації в межах корпоративного кластера недержавного пенсійного фонду, активи якого можуть спрямовуватись на внутрішні інвестиції.
Бібліографічний опис: Птащенко Л.О. Науково-методологічні засади корпоративного управління в економіці України : автореф. дис....д.е.н., спец. 08.00.03 / Л.О. Птащенко. - Полтава : ПолтНТУ, 2009. - 40 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1238
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів і банківської справи

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат Птащенко.pdf893,98 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.