Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1234
Назва: Особливості розвитку корпоративних утворень на сучасному етапі ринкових відносин в Україні
Автори: Птащенко, Л.О.
Тематичні ключові слова: корпоративний сектор
фінансові й нефінансові корпорації
трансформаційні процеси
Дата публікації: 2008
Видавництво: НДЕІ Мінекономіки
Бібліографічний опис: Проведений аналіз довів потужність сформованого в Україні корпоративного сектора, який включає нефінансові та фінансові корпорації, а також їх контрагентів, що займають досить великий сегмент в національному господарстві. Економічні інтереси учасників корпоративних відносин знаходяться в прямій залежності від внеску або мети та мають вплив на ступінь і напрями контролю за діяльністю корпорації.
Анотація: Розглянуто розвиток в Україні корпоративних утворень різних типів та визначити їх місце в національному господарстві. Обгрунтовано потужність корпоративного сектора, до якого відносяться фінансові та нефінансові корпорації. Доведено необхідність використання раціональних шляхів формування ефективної системи збалансованості економічних інтересів.
Бібліографічний опис: Птащенко Л.О. Особливості розвитку корпоративних утворень на сучасному етапі ринкових відносин в Україні / Л.О. Птащенко // Формування ринкових відносин в Україні :зб. наук. праць НДЕІ Мінекономіки. – 2008. – № 7(86). – С. 52-57.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1234
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів і банківської справи

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Формування ринк віднос 7 2008.pdf597,89 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.