Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1067
Назва: Концепції управління виробництвом та їх вплив на розвиток обліку витрат виробництва
Автори: Дубовая, В.В.
Тематичні ключові слова: бухгалтерський облік
накопичення,
діяльність підприємства
управління виробництвом,
Дата публікації: 20-лют-2006
Видавництво: Дніпропетровськ : Наука і освіта
Анотація: З фактом залежності бухгалтерського обліку від управління (як у науковому, так і у практичному плані), та необхідністю виявлення потреб управління, погоджуються переважно всі науковці з бухгалтерського обліку, але водночас, у своїх публікаціях акцентують увагу на індивідуальності таких потреб на підприємствах. Розуміючи, що потреби управління будь-якого підприємства є індивідуальними, метою доповіді було поставлено окреслення загальносвітових тенденцій розвитку управління виробництвом з визначенням основних напрямків розвитку обліку витрат виробництва.
Бібліографічний опис: Дубовая В. В. Концепції управління виробництвом та їх вплив на розвиток обліку витрат виробництва / В. В. Дубовая // Сучасні наукові дослідження – ‘2006: міжнар. наук.-практ. конф., 20-28 лют. 2006 р. : матеріали ІІ конф. – Дніпропетровськ : Наука і освіта, 2006. – Т. 25: Економічні науки. – С. 27-30.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1067
Розташовується у зібраннях:Кафедра обліку і аудиту

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2006 Днепр Тези концепції управління.pdf287,65 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.